Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

Zde nám můžete klidně také napsat

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Paráda

Petrs01, 9. 5. 2017 9:05

Máte krásné vysportované bíglíky, štěňátka vypadají skvěle a rozhodně bych je doporučila každému, kdo ví "zač je toho bígl". Přeji ať se Vám s bíglíky stále daří! Nejradši bych po jednom klučíkovi sáhla...
Pro pana Pilveina bych spíše doporučila staršího bígla z útulku (aktuálně jsou v nich dvě 11+12 let fenky - nechápu!). Mladý bígl není zrovna "klidnější provedení" - potřebuje vylítat, utahat hlavu a pak teprve spokojeně padne... aby byl za hodinu znovu připravený do akce. Soužití s kočkami není pro bígla žádný problém, u štěňat obecně platí, že jak si to člověk udělá, tak to má, ale u bígla bych se nebála ani v dospělosti.

Re: Paráda

Evča, 8. 11. 2019 11:03

Kruci, odpovídám po véééélmi dlouhé době :D nicméně, nějak nebyl na to čas a prostě se to tu ztratilo!!! moc děkuji za pochvalu! :-) a i za odpověď dotazu před Vámi ;) .. Přeji hezký den! :))))) a díky!

Strong blood load

ADuetcoeft, 26. 7. 2018 15:06

Compression est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-amitriptyline/

Pes + kočky

Josef Pilvein, 8. 5. 2017 22:27

Vážená paní - můžu mít jen dotaz, zda máte zkušenosti z těchto Vašich krásných pejsků v možné společnosti koček (Britky - ona+on - 10+9 let) a v možném doplnění této "klidné smečky" o psa - fenku? včetně možného i doporučení či nedoporučení štěňat v tomto duchu od cca 2 měsíců výše a pro bydlení v bytě vedle velkého parku (Ladronky v Praze). Ev. se zvažuje jako další člen domácnosti, ale v poněkud asi klidnějším provedení malé domácnosti ve vile tak, abychom samo se souhlasem majitelů nerušili pobývání zde. Možná i jako vhodný dar do důchodcovského věku, ale práce bude asi muset být a možná jen asi to znamenalo víc času na procházky nejen v létě i v zimě a jít trochu i do sebe? Děkujeme za názor a radu a je ještě něco volného u Vás?

Naši miláčci....

E.Bláhová, 5. 10. 2016 16:44

Gratuluji k úžasným výsledkům na výstavách a na všech aktivitách, které děláte. Navíc máte nádherné web stránky.
Mám už druhého bígla a zatím to vypadá, že stále šéfuje ona mě. Chtěla bych zkusit BZ nanečisto, kde jste to dělala? Kam se mohu přihlásit? Pokud pojedete do Korosek za paní Vepřekovou zastavte se u mě, ráda Vás poznám. http://mystic-melody-cz.webnode.cz/

Re: Naši miláčci....

Evča Ošťádalová, 5. 10. 2016 20:29

Moc děkuji za krásný vzkaz! :o)) .. v tomto pochmurném dni opravdu moc potěšil! :o)) .. Jsem ráda, že se stránky líbí, i když to moc neumím, je to jen pro radost :o) ..
BZ na nečisto jsme měli domluvené s naší trenérkou, co nás cvičí na lovečinu, brzy z ní bude též rozhodčí pro lovecké zkoušky a byla přítomná další rozhodčí, takže jsme to opravdu měli se vším všudy .. Byla to ojedinělá akce, dělali to poprvé a bylo to moc fajn! :o))) .. V neděli nás s Brandy čekají zkoušky už na ostro, tak uvidíme, jak nám to půjde! ;o)) ..
Bohužel nám výstava v Budějicích letos nevyjde, takže ani návštěva u Vepřekových, v ten den se taky koná Mistrovství republiky bíglů v agility a tomu dám přednost před výstavou :o))) .. Snad nám to vyjde jindy!!!! :o)) .. Rádi poznáme další novou flekatou kamarádku ;o)) .. zítra se kouknu na Vaše stránečky pořádněji!!! :o))) ..
Mějte se moc krásně!!! Posíláme podrbání Melody! ;o))

Čáááááu ! :-D

Čurda1, 28. 8. 2016 20:21

Náhodou !! Panička říkala, že bíglíci měli pěknou rychlost, že na to horko je vůbec div, že nám to běhalo, že sme šikulky :-o Ještě jednou gratulujeme ! :-)

Re: Čáááááu ! :-D

Čurda2 :D, 28. 8. 2016 21:49

.. a tak když to říká panička tak to asi bude pravda!!!! :D :D :D .. takže Čurdové byly jako torpéda! :D děkujeme! :-)

Pozdrav z ČB

L.Vepřeková, 24. 5. 2016 18:03

Dobrý den, Evičko,dnes jsem při "úklidu" na netu našla vaše stránky. Sice se osobně neznáme, ale těší mě, že stále chováš bígly, máš pěkné webové stránky a chovnou stanici . Na babičku často vzpomínáme, bydleli jsme v Litvínově v jednom domě a později nám často o pejskách psala - jak se jim věnuješ. Je to krásný, ale náročný koníček. Přeji vám , abyste měli i nadále tak pěkné úspěchy jako dosud, a hlavně pak silná a zdravá štěňátka . Až pojedete zase na výstavu do Českých Budějovic napište, rádi se s vámi setkáme. S pozdravem L.Vepřeková. lijave@gmail.com

ahooj

CHilli, 8. 10. 2013 11:13

Ahoj děcka máme vás moc rádi a moc se na vás kdekoliv těšíme:-)Ať se daří:-)

Re: ahooj

Ahoj Chillinko :)), 3. 11. 2013 22:30

Také se na Vás holky konečně těšíme a budeme fotiiiiit, naše panička je totiž šílená :D .. Tak my víme kde se uvidíme, moc se těšíme :)))

ahooooj :D

Renoušek, 23. 8. 2012 21:03

Ahojky Brandynko a Calvinku, už se mooooc těším, až se uvidíme už tuhle sobotu v MB :) Pozdravujte paničku!

Re: ahooooj :D

Brandynka a Calvínek, 28. 8. 2012 22:39

ááááááá Renoušku!!!! My to přečetli až dnes a to už máme pár dní po výstavě :D .. Ale máme další společnou před sebou ;) Takže se těším opět na Tvou suprovou společnost !! :) Musíme jim to tam zase předvést, že jsme Ti nejlepšejšíííí! :D